Teraz Polska dla BIN Sp. z o.o. za Silosy Zbożowe z aktywną wentylacją.

 
Drodzy Klienci i Sympatycy firmy BIN - z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasze wieloletnie doświadczenia w produkcji silosów zostało pozytywnie ocenione przez Kapitułę Konkursu Teraz Polska.
W dniu 30.05.2016 r. zostaliśmy laureatem konkursu a nasze silosy zbożowe z aktywną wentylacją uzyskały prawo do używania, zaszczytnego godła Teraz Polska. Prestiżową nagrodę odebrał Wiceprezes BIN Sp. z o.o. Paweł Krzemiński.
Cieszymy się bardzo i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby nasze produkty były jeszcze lepsze a ich cena była zawsze przystępna dla każdego rolnika. Godło Teraz Polska to dla nas zobowiązanie do dalszego rozwoju.
Konkurs Teraz Polska ma charakter niekomercyjny. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin. W tym roku Kapituła Konkursu nagrodziła Godłem Teraz Polska 15 produktów, 8 usług, 2 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 3 gminy.

- Tegoroczna edycja Konkursu była jedną z najbardziej interesujących pod względem różnorodności zgłoszonych produktów i usług. Kapituła, która na podstawie ocen eksperckich, wybierała laureatów, nie miała łatwego zadania. 58% zgłoszeń otrzymało na etapie oceny ekspertów 900 i więcej punktów na 1000 możliwych, co potwierdza, że kolejny raz możemy cieszyć się wysokim poziomem i wyrównaną rywalizacją o Godło Teraz Polska podsumowuje Michał Lipiński, dyrektor Konkursu - Z satysfakcją obserwujemy, jak z roku na rok wśród laureatów przybywa firm oferujących najnowocześniejsze rozwiązania w swoich branżach. Jesteśmy przekonani, że mają one olbrzymi potencjał, by stać się wizytówką polskiej gospodarki na świecie - dodaje.
Godło Teraz Polska cieszy się dziś zaufaniem, uznaniem społecznym i dobrą opinią publiczną. Jest gwarancją najwyższej jakości, jaką otrzymują konsumenci, nabywając produkt czy usługę.
- W czasach, kiedy coraz większą popularnością cieszy się idea patriotyzmu konsumenckiego, Godło pomaga Polakom podejmować wybory również przy sklepowej półce. Daje im pewność, że wybierają towar dobry i produkowany w Polsce - tłumaczy Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

foto01

foto01

foto01

foto01

foto01
foto01

foto01

foto01

foto01